brodnica 22

17 lipca działacze ONR Brygady Kujawsko- Pomorskiej udali się do Brodnicy w celu rozdania ulotek oraz rozwieszenia plakatów w całej miejscowości. Pragniemy zachęcić wszystkich mieszkańców Brodnicy i okolic do zgłaszania się w szeregi Obozu Narodowo- Radykalnego! Wspólnie możemy stworzyć Oddział ONR Brodnica i wzmocnić Brygadę Kujawsko- Pomorską o nowe struktury!

brodnica5

Nie możesz już patrzeć na to, co dzieje się z Twoim ukochanym krajem? Masz dosyć docierającej zewsząd propagandy przeczącej Twoim wartościom? Czujesz, że właśnie Ty możesz uczynić Polskę lepszym miejscem? Nie czekaj. Dołącz do naszej walki. Tylko razem możemy stworzyć Naród, którego nikt nie będzie w stanie złamać ani pokonać.

brodnica4

Wstąp w nasze szeregi już dziś i oddaj Ojczyźnie to, co masz najpiękniejszego – młodość i siłę do pracy dla Niej. Nie trać czasu patrząc jak Twoi znajomi marnują najlepszy czas swojego życia na ulotne przyjemności. Ty też możesz stać się wojownikiem Wielkiej Polski. Dołącz do Obozu Narodowo-Radykalnego, wypełniając formularz rekrutacyjny na stronie www.onr.com.pl w zakładce „dołącz do nas”.

brodnica3

Czołem Wielkiej Polsce!