fd
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
           W związku z medialnymi atakami na duszpasterza Jacka Międlara, chcemy wyrazić swoją solidarność z Księdzem. W obliczu lewicowo-liberalnej propagandy, szargane są opinie Kościoła Katolickiego, na co pozwalać dłużej nie można.
Działacze, znajdujący się w Obozie Narodowo-Radykalnym, są głęboko wierzącymi osobami, które silnie związane są z Kościołem. Naszymi głównymi wartościami są: Bóg, Honor i Ojczyzna. Ksiądz Jacek Międlar, to człowiek, dzięki któremu wielu z członków Naszej organizacji przeżywa wielki rozwój duchowy. Duszpasterz zwraca uwagę na poważne problemy dotykające współczesny świat, w szczególności Polskę; atakowaną zewsząd przez zepsucie moralne. W dobie „postępu” należy z tym zjawiskiem sukcesywnie walczyć, gdyż to właśnie wiara powinna być ostoją i właściwym drogowskazem na drodze każdego człowieka. Kościół Katolicki daje fundamenty, które stanowią system wartości wiernych. Ksiądz Jacek uświadamia Polki i Polaków, jak wielki wpływ na Nasz los mają członkowie frakcji lewicowych, promujący zmiany.
W naszej opinii, Ksiądz wcale nie nawołuje do nienawiści. Fakt, że po raz kolejny styka się z atakami ze strony nieprzychylnych środowisk, pokazuje, iż stanowi zagrożenie dla nich; dla ludzi, którzy propagują sprzeczny system wartości prowadzący do zepsucia i gnuśności ducha, więc jest zupełnie odmienny od tego, który proponuje Kościół Katolicki.
Należy zwrócić uwagę na to, że chociażby zaistniała sytuacja z posłanką partii Nowoczesnej, wskazuje z jakimi ludźmi przyszło Nam – Katolikom – walczyć. Promowanie aborcji jest szczególnym zagrożeniem w dobie współczesnego, lewicowego „postępu”. Zabijanie nienarodzonych dzieci, szczególnie w późnym okresie rozwoju, jest czymś okrutnym. Dodatkowo, islamizacja na szeroką skalę stanowi kolejny problem, którego wciąż nie dostrzega wiele osób. Takie właśnie wartości reprezentuje pani Joanna Scheuring-Wielgus, która po raz kolejny złożyła doniesienie do Prokuratury na Księdza Jacka. Dzięki duszpasterzowi Międlarowi, wykazującego się śmiałością w głoszeniu prawdy, coraz więcej Polaków zostaje uświadomionych, iż żyjemy w czasach, gdzie rządzą nami przekupni biurokraci, oligarchowie dążący do zepsucia zarówno Naszego kraju, jak i Kościoła Katolickiego. Jako kapłan, zwraca on uwagę na ingerencję żydo-masonerii w działalność kościelną, i przypomina nam, że tego typu loże czy grupy były, są i będą największym zagrożeniem dla Kościoła.
Ksiądz Jacek Międlar jest niezwykle ciepłą i dobrą osobą; zaraża pozytywną energią. Jego płomienne przemówienia wywołują ogromne emocje. Rzadko zdarza się, by ktoś był tak porywającym mówcą, pociągającym za sobą tłumy. Zapewne to dlatego, niektórzy pragną tak zawzięcie tłumić niewygodną prawdę głoszoną przez Księdza.
Cenimy sobie działanie duszpasterza Międlara. Niewiele osób ma odwagę mówić i pisać o swoich poglądach, a także zwracać uwagę na niebezpieczne zjawiska i osoby. Dodatkowo chcemy nadmienić, iż to nie Ksiądz Jacek stanowi problem, a raczej owe nieprzychylne środowiska, które za wszelką cenę chcą zniszczyć siłę i potęgę Kościoła Katolickiego, będącego od wieków ośrodkiem wsparcia duchowego, nadziei, a przede wszystkim motorem kształtowania i propagowania poprawnych wartości w życiu wiernych. Nie pozwólmy, by szydzono z Katolików! Nie pozwólmy, by zniszczono Naszą wiarę! Z tego też względu, zwracamy się z prośbą do pozostałych duszpasterzy o udzielenie wsparcia duchowego Księdzu Jackowi Międlarowi, z którym My, ONR Brygada Kujawsko-Pomorska, łączymy się w modlitwie.
Z narodowymi pozdrowieniami,
ONR Brygada Kujawsko-Pomorska