aaaaaac
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
 My, młodzi patrioci, narodowcy, synowie i córki kujawskiej ziemi, pragniemy stanąć w obronie księdza Jacka Międlara. Kochamy Boga, swoją Ojczyznę i jesteśmy gotowi bronić tych wartości, nie zwracając uwagi na to, co sądzą o Nas antypolskie środowiska. Bez silnych fundamentów, jakimi są Wiara i Patriotyzm, następne pokolenia będą żyć w niesuwerennym i laickim kraju, na co pozwolić nie można!
Ksiądz Jacek jest dla Nas wspaniałym przykładem, cenimy sobie Jego działanie. Potrafi On przyciągnąć do siebie młodych ludzi, rozpalając w nich miłość do Jezusa Chrystusa, dzieli się swoją pozytywną energią z każdym wiernym. Na zeszłorocznym Marszu Niepodległości przemawiał do ponad stutysięcznego tłumu, który jednym chórem powtarzał za Nim słowa modlitwy. Duszpasterz Międlar jest kontynuatorem misji Kardynała Tysiąclecia, który nie ugiął się w głoszeniu prawdy, podczas gdy różne żywioły próbowały go powstrzymać.
 W kontynuowaniu tej misji można znaleźć wiele analogii. Ksiądz Jacek nie głosi niczego, co byłoby sprzeczne z nauką Kościoła. On jedynie ową naukę uzupełnia prawdą i faktami, które są niewygodne dla pewnych środowisk. Śmiałość i odwaga to ogromne zalety duszpasterza Międlara, są godne podziwu. Oburzenie i sprzeciw antypolskich, postkomunistycznych, lewicowo- liberalnych frakcji jest najlepszym potwierdzeniem na słuszność wypowiedzi i intencji księdza Jacka.
Obecni hierarchowie Kościoła Polskiego nie powinni uginać się pod presją mediów, odwagi! Skupisko antypolskich mass mediów, to nic innego, jak obóz zdrady narodowej, a uleganie mu pomoże tylko ugruntować jeszcze silniejszą pozycję. Cóż za paradoks, że ci, którzy z Kościołem Katolickim mają najmniej wspólnego, zabierają głos co należy w Nim zmieniać…
         Na szczęście istnieje duża grupa Polaków, która nie wstydzi się swojej wiary, kocha swoją Ojczyznę i Naród, a jej celem jest wychowanie następnego pokolenia w duchu katolickim i patriotycznym. Tacy Polacy zajmują ogromny odsetek Naszego Narodu i jest ich coraz więcej! Grupa ta stoi murem w obronie księdza Międlara! Zanosimy modlitwy w Jego intencji, a także Ojczyzny oraz całego Kościoła Polskiego.
         Chwała Wielkiej Polsce Katolickiej!
ONR Oddział Inowrocław