3a

ONR Toruń:

Czołem!

W weekend działacze ONR oddział Toruń przeprowadzili akcję transparentową, która ma na celu zwrócenie uwagi Polaków na to, jakie zagrożenie niosą ze sobą islamiści, którzy uzyskali azyl w Europie. Idealnymi przykładami ofiar polityki multikulturalizmu są mieszkańcy Francji, Belgii oraz Niemiec.

„Paryż, Bruksela, Nicea, Monachium…” to miasta, które w ostatnim czasie zostały dotknięte atakami muzułmańskich terrorystów. Europo- obudź się! Muzułmanie atakują Zachód, bowiem taki cel stawia przed nimi ich prorok oraz Koran. Pragną oni zdobywać nowe terytoria, a także podbijać i zniewalać narody. Islam nie był, nie jest i nigdy nie będzie religią pokoju! Sukcesywnie islamizacja przenosi się do Europy środkowo-wschodniej, na co pozwolić nie możemy! Jeżeli ktokolwiek twierdzi, że problem napływu nieokrzesanej muzułmańskiej dziczy Polski nie dotyczy, to wystarczy zapoznać się z relacją zdarzeń w warszawskiej linii SKM, gdzie młoda dziewczyna była molestowana przez obcokrajowca.

1

 

Jako Obóz Narodowo- Radykalny stanowczo sprzeciwiamy się inwazji islamistów do naszego kraju oraz Europy. To My Polacy jesteśmy gospodarzem w Polsce i nie chcemy czuć się jak gość we własnym państwie! Precz z polityką multikulturalizmu dyktatu brukselskiego!

Czołem Wielkiej Polsce!

2a